Dokumendi-

kaaned

Mappkaaned

Registraatorid

Kiirköitjad

Kui sul on suuremal hulgal info- või turundusmaterjalie, mida soovid kliendile üle anda, siis võib nende jaoks valmistada dokumendikaaned. Väga populaarne valik konverentside ning messide tarvis. Neil on tihti ka spetsiaalsed sisselõiked, kuhu saad nähtavale kohale kinnitada oma visiitkaardi. Kui materjale on rohkem, saame teha kahe soonega selja, mis lubab rohkem trükiseid (ja miks mitte ka  mälupulk, pastakas või muud) sinna vahele panna.

Alternatiivne võimalus on kasutada kiirköitjat, kuhu vahele augustatud lehed kinnitada metallist klemmide abil. Erinevalt dokumendikaantest on võimalik sellisel kujul materjali ka lehitseda.

Kui materjali on tõesti väga palju ning oluline on ka selle esinduslikum ja/või pikem säilitamine, siis soovitame mappkaante/registraatorite valmistamist. Oma tugevast papist kaante ning metallist rõngaste mehhanismiga on sinna vahele augustatud materjalide mugav lisada. Pealegi on hea oma tähtis info (näiteks hinnakiri) kliendi kontorisse pidevaks kasutamiseks jätta.

Populaarsed lahendused

Dokumendikaaned

Mappkaaned ehk registraator

Kiirköitja