Võta meiega ühendust – vastame sulle esimesel võimalusel

Lauarääkijad

Lauakolmnurgad

Toitlustusasutustes ning muudes kohtades on reklaami kliendile esitlemiseks väga efektiivne võimalus kasutada lauakolmnurka või lauarääkijat (inglise keeles table tent). Lauakolmnurk on lihtne leht infoga, mis on soonitud ja servast liimitud kolmnurkseks reklaampinnaks, mis lauale asetatakse. Need loovad hea võimaluse kliendile toodete, menüü või tulevaste ürituste tutvustamiseks, võivad toimida kalendrina ning edastavad muu vajaliku muu info ka muudes ettevõtetes. Laua taga istudes või oodates on võimatu, et kliendi pilk sellest möödub.

Milline lauarääkija valida?

Lauarääkija on papile liimitud leht, mis selle taha kinnitatud jala abil lauale paigutatakse. Sellised trükised on muidugi võimalik ka stantsida erikujuliseks, et sõnum muuta veelgi mõjukamaks ja efektiivsemaks – ära karda mõelda kastist välja!

Lauarääkija olemust valides saad valida nii püsti kui ka pikali seisva või hoopis jalaga lauarääkija. Pikali seisvad ja  püsti seisvad kolmnurgad võimaldavad kuvada reklaami või sellel olevat pilti mitmes suunas, kuid teised jalaga lauarääkijad ühes suunas. Seetõttu mõtle läbi, milline lauarääkija sobib sinu idee või kujundusega kokku kõige enam ning kui oluline on see, et reklaam oleks nähtav mitmes suunas.

Kujunduse osas soovitame kasutada kvaliteetseid pilte ja silmajäävaid tekste. Räägi läbi disain koos oma kujundajaga ning koos temaga tutvuge meie nõudmiste ja soovitustega failide ettevalmistamiseks. Vajadusel oleme ka kujundamisel abiks. Tea, et oleme alati valmis tegema erilahendusi ja nõus sinu ideid ellu viima.

Miks valida trükikoda Lemon Print?

Lemon Print on juba enam kui 10 aastat tegutsenud trükkimisteenust pakkuv ettevõte. Oleme võitnud oma klientide usalduse ja poolehoiu oma suurepärase kvaliteedi, hea teeninduse ja kiire tarne tõttu. Lisaks kasutame vaid kõige uudsemaid ja kvaliteetsemaid trükkimiseks mõeldud vahendeid, et tagada parim tulemus sinu trükiste jaoks.

Tutvu meie tehtud töödega, mis annab hea ülevaate meie poolt siiani valminud projektidest. Võib-olla annavad need sulle inspiratsiooni nii kujunduse osas kui ka ideid teiste trükiste kasutamiseks.

Võta ühendust ja leiame koos sinuga sulle või su ettevõttele meelepärase lahenduse.

Valik populaarsemaid lahendusi —

Lauakolmnurk (püsti)
Lauakolmnurk (pikali)
Lauarääkija jalaga

Küsi personaalset pakkumist