Kalendrid

Seinal rippuvale kalendrile pilgu heitmises või laual seisva lauakalendri kiikamises on midagi tuttavlikku ja kindlat, mis on ühe töökeskkonna lahutamatu osa. Miks mitte valida kalender oma firma sümboolika kandepinnana ning kinkida neid oma töökaaslastele, klientidele ja koostööpartneritele?

Milline kalender valida?

Seinakalender võib olla kas klassikaline või „Trio“, kus üksteise kohal reas eelmine, käesolev ja saabuv kuu ning taust ja ülemine riputatav leht on trükitud ettevõtte kujundusega. Võimalik on teha klassikalisest kalendrist ka päris omanäoline kalender, kus iga lehe kohta on oma kuu ning üleval kalendri kohal pilkupüüdev kujundus. Köidetakse sellised kalendrid enamasti kammköites (wire-o) või lihtsamad variandid võib köita ka klamberköites. Seinakalendri lahutamatuks osaks on ka riputuseks auk ning kammköite puhul on võimalik lisada ka metallist riputuskonks.

Lauakalender on kartongist külili keeratud kolmnurka meenutava põhjaga trükis, millele on lisatud kalendri lehed. Kaunis lauakalender on iga kontori stiilne osa ning väga tõhus viis ettevõtte informatsiooni oluliste inimeste silme ees hoidmiseks.

Kalendrite köitmiseks kasutatakse enamasti kammköidet, vahel ka klamberköidet. Kammköide ehk wire-o on köitmisviis, mille puhul augustatakse lehtede serv ning köidetakse traadist aasadest jadaga (välja näeb see nagu traadist rõngaste rida). Tihti on traat kaetud plastikust värvilise kihiga. Kui ilma katteta traat on hõbedane, siis kaetud traadid on erinevat värvi, millest enamlevinud valge ja must. Kuna kammköite puhul on lehed üksikult lahti lõigatud, siis on järgmist kuud ette pöörata lihtsam ning soovi korral saab lehe kalendrist ka kergemini ja jälgi jätmata välja rebida. Klamberköite puhul volditakse leht pooleks ning klammerdatakse keskelt kahe väikese metallklambriga (nagu ajakiri või brošüür). Sellise köitmismeetodi puhul ei ole küll kalendri lehti niivõrd mugav edasi pöörata aga kalendri valmistamine on veidi lihtsam ja kiirem.

Selleks, et saaksime koos valmistada sulle ja su ettevõttele sobiva või meelepärase kalendri, pea nõu oma ettevõtte kujundajaga ning tutvu meie nõudmistega. Soovitame ka tutvuda meie tehtud töödega, mis annab ülevaate siiani meie poolt tehtud projektidest või on ehk isegi sulle inspiratsiooniks, millist kalendrit või toodet soovid endalegi.

Populaarsed lahendused

Lauakalender

Seinakalender (klamberköide)

Seinakalender (kammköide)

Seinakalender (Trio Maxi)

Menüü

Eelroad

VISIITKAART MATI LAMINAADI KASTMES

EELROOGADE KLASSIKA JA SUUREPÄRANE EINE ALUSTAJA; GURMAANIDELE SAAME SERVEERIDA KA
ERILISES PEHME LAMINAADI KASTMES JA SOOVIL MUUDE LISANDITEGA

MAITSEKAST PABERIST FLAIERIVAAGEN

SERVEERITAKSE KIIRELT JA SOBIB SUUREMALE SELTSKONNALE

HÕRGU OREOOLIGA PLAKAT

TÄHELEPANUPÜÜDEV JA SILMAPAISTEV ROOG

Pearoad

KLEEBISETIKETT A LA RULL

KLIENDI SOOVIL KA ILMA RULLITA; SERVEERITAKSE VÕRGUGA VÕI ILMA

PAKEND MAITSVAST KARTONGIST VÕI PAPIST

HEA KÕHUTÄIDE GARANTEERITUD! VIIMISTLETUD ERITI MATSUVA STANTSIGA VÕI
KERGEMA KÕHUTÄIE JAOKS LÕIGATUD LÕIKURIGA

KLASSIKALISELT KÜPSETATUD BROŠÜÜR

KLIENTIDE LEMMIK LÄBI AEGADE! IGALE MAITSELE SOBILIK JA ALATI VÄGA TOITEV

Magustoidud

ERITI ÕHULINE POP-UP MATI VÕI LÄIKIVA LAMINAADIGLASUURIGA

HEA VALIK ROLL-UPI ARMASTAJATELE

VÜRTSIKAS JA VALLATU RIIULIRÄÄKIJA

PÕNEVATE MAIUSPALADE ARMASTAJATE LEMMIK

KANEELIHÕNGULINE KALENDER

AASTALÕPU PIDUROOGADE AASTA LÄBI SERVEERITAV AUKÜLALINE

LIPURIVI

PEAKOKK SOOVITAB! EKSOOTILISEMATE ROOGADE AUSTAJATELE