Kleebised

Kleebisetiketid

Kleebised on suurepärane viis avaldada näiteks muljet oma kliendile või viia turundus järgmisele tasemele – kleepsu märkamine võib tekitada võõras inimeses huvi Sinu ettevõtte tegemiste vastu.  Valmistame erinevaid kleebiseid: toodetele kleebitavatest etikettidest suuremõõtmeliste kleebisteni.

Kuidas valida sobivaid kleebiseid?

Toodetele käivad kleebisetiketid trükitakse rullis ning on seega ka masinaga paigaldatavad. Materjalide hulgas on valikus erinevad sünteetilised ning paberist kleebised. Etikettide kaitseks ning väljanägemise parendamiseks saame need katta mati või läikiva laminaadiga. Eriti efektse tulemuse saab hõbedase pinnaga kleebise kasutamise puhul, mille saame trükis toonida teile meelepäraseks.

Meie trükikojas toimub kleebisetikettide lõikamine laseri abiga, mistõttu ei ole kallite stantsivormide valmistamine vajalik ning nii saame erikujulisi kleebisetikette pakkuda klientidele parimatel tingimustel. Lisaks kleebisetikettide puhul kasutame HP Indigo digitaalset ofsettrükki, millega on võimalik trükkida kvaliteetseid kleebiseid mõnest sajast kuni mitmekümne tuhandeni.

Kleebiste materjalidest levinumaks valikuks on paber või polüpropüleen (PP). Paber on saadaval ka halli liimiga (sobib olemasoleva kujunduse üle kleepimiseks) ning samuti hõbedase metalliseeritud pinnaga. Polüpropüleeni pakume nii valges, läbipaistvas kui samuti metalliseeritud hõbedases variandis. Teised levinud materjalid on Antique Cream, Constellation Snow ja Vellum. Antique Cream on katmata tekstuuriga kreemika värviga materjal, millega sarnast materjali võib leida veinipudelitelt. Constellation Snow on sama nimega disainpaberi stiilis tekstuurse pinnaga valge katmata paberkleebis. Vellum on katmata lihtsam paberkleebis. Katmata paber tähendab vähem siledaks töödeldud ja väiksema läikega pinda. Kui soovid abi materjali valimisel või soovid nende omaduste kohta rohkem informatsiooni, võid julgelt seda meie käest küsida. Mitmetele materjalidele pakume lisaks tavapärasele ka erinevaid liimitugevusi, näiteks eemaldatav ja tugevama liimiga kleebis. Mehhaanilise kulumise kaitseks soovitame alati võimalusel kleebised ka lamineerida mati või läikiva laminaadiga.

Kleepsude tellimisel mõtle läbi milline võiks olla kleebiste täpne kuju, milline võiks olla materjal, laminaat ja  liimitugevus. Kui paigaldate etiketid masinaga, soovime lisaks materjalile, kogusele ja formaadile teada ka kerimise suunda, hülsi mõõtu, etikettide vahet ning mitu etiketti rullil (või rulli välist läbimõõtu). Meie valmistame sulle sobivad kleebised. Võrk võib jääda peale või võime selle eemaldada.

Saame samuti pakkuda välistingimustesse sobivaid lamineeritud kleebised, mis on paremini kaitstud kulumise eest ning peavad vastu ka UV-kiirgusele. Ka siin on võimalik lisaks toota väga mitmeid erilahendusi vastavalt kliendi soovidele. Näiteks võid tutvuda meie tehtud töödega, mis annab hea ülevaate, mida oleme siiani teinud, või on inspiratsiooniks, mida Sinule või Su ettevõttele edasi kavandada. Kindlasti tutvu ise või lase oma kujundajal tutvuda meie tingimustega, et trüki tulemus tuleks võimalikult hea.

Miks usaldada Lemon Printi?

Lemon Print on juba aastaid tegutsenud ettevõte, kes pakub kaasaegse tehnoloogiaga trükiteenust ja muid teenuseid. Oleme võitnud trükitehnoloogia valdkonnas klientide usalduse oma kvaliteetse toodangu, suurepärase klienditeeninduse ja kiire tarne tõttu.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle sobiva lahenduse.

Populaarsed lahendused

Kleebisetiketid rullis

Kleebisetiketid poognas (võrk eemaldatud)

Kleebisetiketid poognas (võrk eemaldamata)

Menüü

Eelroad

VISIITKAART MATI LAMINAADI KASTMES

EELROOGADE KLASSIKA JA SUUREPÄRANE EINE ALUSTAJA; GURMAANIDELE SAAME SERVEERIDA KA
ERILISES PEHME LAMINAADI KASTMES JA SOOVIL MUUDE LISANDITEGA

MAITSEKAST PABERIST FLAIERIVAAGEN

SERVEERITAKSE KIIRELT JA SOBIB SUUREMALE SELTSKONNALE

HÕRGU OREOOLIGA PLAKAT

TÄHELEPANUPÜÜDEV JA SILMAPAISTEV ROOG

Pearoad

KLEEBISETIKETT A LA RULL

KLIENDI SOOVIL KA ILMA RULLITA; SERVEERITAKSE VÕRGUGA VÕI ILMA

PAKEND MAITSVAST KARTONGIST VÕI PAPIST

HEA KÕHUTÄIDE GARANTEERITUD! VIIMISTLETUD ERITI MATSUVA STANTSIGA VÕI
KERGEMA KÕHUTÄIE JAOKS LÕIGATUD LÕIKURIGA

KLASSIKALISELT KÜPSETATUD BROŠÜÜR

KLIENTIDE LEMMIK LÄBI AEGADE! IGALE MAITSELE SOBILIK JA ALATI VÄGA TOITEV

Magustoidud

ERITI ÕHULINE POP-UP MATI VÕI LÄIKIVA LAMINAADIGLASUURIGA

HEA VALIK ROLL-UPI ARMASTAJATELE

VÜRTSIKAS JA VALLATU RIIULIRÄÄKIJA

PÕNEVATE MAIUSPALADE ARMASTAJATE LEMMIK

KANEELIHÕNGULINE KALENDER

AASTALÕPU PIDUROOGADE AASTA LÄBI SERVEERITAV AUKÜLALINE

LIPURIVI

PEAKOKK SOOVITAB! EKSOOTILISEMATE ROOGADE AUSTAJATELE