Võta meiega ühendust – vastame sulle esimesel võimalusel

Parkimiskellad

Kuna keskmine autoomanik kohtab üsna sageli parklaid, kus parkimise algusaeg tuleks fikseerida, on parkimiskell jätkuvalt populaarne, praktiline ning isegi kohustuslik. See sobib ideaalselt oma ettevõtte turundamiseks, tootena edasi müümiseks või on suurepäraseks ja praktiliseks kingiks oma klientidele või töötajatele.

Kuidas valida endale sobiv parkimiskell?

Miks mitte kasutada võimalust ühendada kasulik meeldivaga ning trükkida oma firma sümboolikaga parkimiskell? Nii on võimalik oma ettevõtte turundamine viia järgmisele tasemele – möödakäijad võivad kella märgata ning tunda huvi teie ettevõtte tegemiste kohta. Võid ka endale disainida sellise isikliku parkimiskella, nagu Sa ise soovid. Toode ise on võrdlemisi lihtne: kell ning selle külge neediga kinnitatud osutid. Meie valikust on võimalik ka soetada parkimiskell kettaga.

Kes soovib rohkem eristuda, siis on võimalik valmistada ka efektsemaid variante, kus nelinurkse põhiosa sees kellaosuti asemel numbritega ketas, millest paistab läbi stantsitud aknaava vaid osa sinna ette keeratud kettast. Aknaava sisse on võimalik jätta erikujuline nooleke, mis õigele ajatähisele osutab või see nool akna kõrvale trükkida.

Kui oled ise otsustanud või kujundajaga kokku leppinud kujunduse, on aeg see reaalselt kellale panna. Selleks tuleks kõigepealt tutvuda meie nõuetega, kuidas faile ette valmistada – kuidas kujundus peaks ja võiks kellale jääma. Juhul, kui sul paraku kujundajat ei ole käepärast võtta, kes disainiks sulle ägeda parkimiskella, oleme nõus sind samuti aitama kujunduse osas. Tutvuda võid ka meie tehtud töödega, kust saad ülevaate meie siiani tehtud projektidest ning võimalik, et isegi ka inspiratsiooni, mida ja kuidas ise teha.

Miks usaldada trükikoda Lemon Printi?

Lemon Print on juba aastakümmend tegutsenud trükikoda, kes kasutab vaid kvaliteetseid ja kaasaegseid trükitehnoloogiaid. Kasutame nii ofset ja digitrükki ning pakume erinevaid järeltöötluse võimalusi. Oleme võitnud klientide heakskiidu ja usalduse oma kvaliteetse toodangu, kiire tarne ja sõbraliku klienditeeninduse tõttu. Samuti oleme alati avatud erilahendustele ning valmis sinu ideid ellu viima.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle või su ettevõttele sobiliku lahenduse.

Valik populaarsemaid lahendusi —

Parkimiskell osutitega
Parkimiskell kettaga
Parkimiskell sakilise kettaga

Küsi personaalset pakkumist