Reklaamalused

Reklaamstendid

Kuigi kaunis müügipakend on suureks abiks toodete eristamisel, on vahel tarvis midagi veelgi konkurendist eristuvamat ja rohkem kliendi pilku püüdvat. Selleks on hea variant soetada müügialus, mis on väiksem või suurem kliendi soovitud kujundusega riiul, stend või muu laadne toode, millele oma ägedad tooted saab paigutada ning selle kaupluses, messil või mujal välja panna.

Milline reklaamalus valida?

Lihtsamad reklaamalused võivad olla eest avatud karbid, millel on taga veidi suurem tahvel kujundusega. Sellisele müügialusele on sobilik näiteks paigutada brošüürid, flaierid või voldikud, mida on aluselt mugav võtta. Suuremad reklaamstendid võivad meenutada riiuleid, kuhu mitmele reale saab tooteid paigutada. Sarnase eesmärgiga on aluskastid, millel küll puuduvad riiulid, kuid mille peale on võimalik paigutada mis tahes toode. Selliseid reklaamaluseid sobib kasutada kauplustes või messidel toodete silmapaistvamaks esitlemiseks. Neid on kergelt võimalik lahti võtta ja kokku panna, mis muudab omakorda selle transportimise märkimisväärselt kergemaks.

Müügialus püüab kergelt kliendi tähelepanu, kuid veelgi aitab sellele kaasa ainulaadne ja pilkupüüdev kujundus. Seetõttu pea nõu enda kujundajaga ning failide ette valmistamisel lähtuge meie nõuetest. Kui Sul parasjagu kujundajat ei ole, oleme nõus sulle abiks olema ka kujunduse loomisel.

Miks usaldada Lemon Printi?

Lemon Print on juba aastakümmend tegutsenud trükikoda, mis pakub tänapäeva tehnoloogial põhinevat trükiteenust koos erinevate reklaamaluste, reklaamstendide ja muude reklaampindadega. Näiteks pakume traditsioonilist ofset-trükki, võimalusterohket digitrükki ning vajadusel ka järeltöötlust. Samuti võid tutvuda meie tehtud töödega, mis annab sulle ülevaate meie tehtud projektidest ning ehk on need ka sulle sobiva reklaampinna valimisel abiks. Tutvu ise või lase kujundajal tutvuda meie nõuetega, et teada saada, mis on oluline reklaami kujundamisel reklaampindadele. Oleme nõus sinuga koostöös tegema erilahendusi – näiteks vajadusel saame olla abiks kujunduse osas ning aidata teostada ka kõige nõudlikumad soovid trüki osas. Lisaks, veendumaks projekti ootuspärases teostuses, valmistame enne tootmisega alustamist prototüübi.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle või sinu ettevõttele sobiliku lahenduse.

Populaarsed lahendused

Reklaamstend flaieritele

Reklaamstend-riiul

Aluskast

Kuusnurk-kast

Püramiid-kast jalaga

Menüü

Eelroad

VISIITKAART MATI LAMINAADI KASTMES

EELROOGADE KLASSIKA JA SUUREPÄRANE EINE ALUSTAJA; GURMAANIDELE SAAME SERVEERIDA KA
ERILISES PEHME LAMINAADI KASTMES JA SOOVIL MUUDE LISANDITEGA

MAITSEKAST PABERIST FLAIERIVAAGEN

SERVEERITAKSE KIIRELT JA SOBIB SUUREMALE SELTSKONNALE

HÕRGU OREOOLIGA PLAKAT

TÄHELEPANUPÜÜDEV JA SILMAPAISTEV ROOG

Pearoad

KLEEBISETIKETT A LA RULL

KLIENDI SOOVIL KA ILMA RULLITA; SERVEERITAKSE VÕRGUGA VÕI ILMA

PAKEND MAITSVAST KARTONGIST VÕI PAPIST

HEA KÕHUTÄIDE GARANTEERITUD! VIIMISTLETUD ERITI MATSUVA STANTSIGA VÕI
KERGEMA KÕHUTÄIE JAOKS LÕIGATUD LÕIKURIGA

KLASSIKALISELT KÜPSETATUD BROŠÜÜR

KLIENTIDE LEMMIK LÄBI AEGADE! IGALE MAITSELE SOBILIK JA ALATI VÄGA TOITEV

Magustoidud

ERITI ÕHULINE POP-UP MATI VÕI LÄIKIVA LAMINAADIGLASUURIGA

HEA VALIK ROLL-UPI ARMASTAJATELE

VÜRTSIKAS JA VALLATU RIIULIRÄÄKIJA

PÕNEVATE MAIUSPALADE ARMASTAJATE LEMMIK

KANEELIHÕNGULINE KALENDER

AASTALÕPU PIDUROOGADE AASTA LÄBI SERVEERITAV AUKÜLALINE

LIPURIVI

PEAKOKK SOOVITAB! EKSOOTILISEMATE ROOGADE AUSTAJATELE