Võta meiega ühendust – vastame sulle esimesel võimalusel

Riiulirääkijad

Kuigi kaunis müügipakend on väga oluline riiulitel kauba eristamiseks, on vahel vaja klientide tähelepanu äratamiseks midagi enamat. Hea lahendus sellisel puhul on wobbler ehk riiulirääkija, mis annab ideaalselt edasi informatsiooni uuest kampaaniast või tootest. Tegemist on soodsa, kuid efektiivse viisiga, kuidas äratada klientide tähelepanu ja tekitada huvi toote vastu kirevate riiulite vahel.

Milline riiulirääkija valida?

Tegemist on väikese nelinurkse või erikujulise trükisega, millel on „saba“ taga. See saba on kas stantsimisel jäetud samast materjalist või hiljem külge kleebitud läbipaistev plastik, metallist painduv või muu sarnane. Saba teises otsas on kahepoolne teip, mille abil riiulirääkija soovitud kohta kinnitatakse. Riiulirääkija ise võib olla nii paberist, kartongist kui ka plastikust.

Paljudel juhtudel on riiulirääkija oma painduva saba otsas ka liikuv ning mööda kõndiva kliendi tekitatud õhuvool aitab trükitud sõnumile veelgi enam tähelepanu püüda. Lisaks on olemas sellised riiulirääkijad, mis on ilma sabata ja kinnitatakse riiuli külge vastavate tootmise käigus tehtud lõigete abil.

Riiulirääkijade kujundus peaks olema atraktiivne ja pilkupüüdev.  Selleks, et disain vastaks riiulirääkija formaadile, tutvu ise või koos kujundajaga meie nõuetega, et valmistada ette failid. Vajadusel võime olla abiks ka kujundamise osas Lisaks soovitame tutvuda meie tehtud töödega. Nii on kindel, et riiulirääkija on sobiva disainiga ning saate võimalusel meie tehtud projektide seast inspiratsiooni juurde. Igatahes teeme valmis prototüübi enne lõplikku viimistlust, et olla kindel toote sobivuses.

Miks valida trükikoda Lemon Print?

Lemon Print on juba üle 10 aasta tegutsenud ettevõte. Oleme trükitehnoloogia vallas võitnud klientide usalduse ja heakskiidu meie kvaliteetse toodangu, hea klienditeeninduse ja kiire tarne tõttu. Meie trükikoda kasutab kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, et tagada parim tulemus – näiteks pakume hea kvaliteediga ofsettrükki ja võimalusterohket digitrükki. Valmistame koostöös teiega teile sobiva riiulirääkija – nii suuruses, disainis kui ka kujult. Samuti oleme avatud erilahendustele ning nõus sinu ideed ellu viima.

Võta meiega ühendust ja leiame üheskoos sinule või sinu ettevõttele sobiva lahenduse!

Valik populaarsemaid lahendusi —

Riiulirääkija ühes tükis stantsitud sabaga
Riiulirääkija plastikust sabaga
Riiulirääkija metallist sabaga
Plastikust ilma sabata riiulirääkija
Kartongist ilma sabata riiulirääkija

Küsi personaalset pakkumist