Roll-up stendid

Roll-up stendid on suurepärased erinevate mõõtmetega reklaampinnad, mis sobivad hästi uute toodete, kampaaniate ja muu sarnase info tutvustamiseks. Selle puhul on tegemist üsna klassikalise reklaampinnaga, mida kasutatakse erinevatel üritustel nagu messid ja konverentsid. Samas võib neid üles seada ka kontorisse ja muudesse kohtadesse, et anda edasi olulist informatsiooni efektiivselt ja nähtavalt.

Milline roll-up stend valida?

Tegemist on alumiiniumist metallkonstruktsioonidega, millel on all jalad ning sisse kokku kerituna on paigaldatud bänner kliendi kujundusega. Mehhanism kerib automaatselt bänneri konstruktsiooni sisse kokku. Paigaldades tuleb konstruktsioon paigutada soovitud kohta, vedada konstruktsioonist bänner välja ning kaasas oleva pika kokkupandava pulga abil kinnitada bänner konstruktsiooni kohale. Oma kerguse ja kompaktsuse tõttu on seda lihtne ja kerge transportida.

Stendi valimisel mõtle läbi järgnevad punktid:

Laius – kitsa stendiga on seda transportida mugavam, kuid laiem stend paistab jällegi rohkem silma. Olemas on erinevate mõõtmetega stendid: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 150 x 200 cm ja 200 x 200 cm.

Ühe või kahepoolne – kahepoolne reklaam tuleb kasuks kui inimesed liiguvad reklaami ümber. Ühepoolne stend on sobilikum, kui stend on näiteks vastu seina.

Valgustus – LED tuled pakuvad reklaamile veelgi rohkem võimalust silma torgata võrreldes tavalise stendiga.

Roll-up stendid on võrdlemisi vastupidavad, kerge paigaldada ning tänu kaasa tulevale kandekotile lihtsalt transporditavad. Niiviisi on neid äärmiselt mugav ja kerge ürituselt üritusele kaasa võtta.

Miks valida trükikoda Lemon Print?

Lemon Print on juba üle 10 aasta tegutsenud trükikoda. Oleme võitnud klientide usalduse ja poolehoiu oma kvaliteetsete trükiste, sõbraliku abivalmi klienditeeninduse ja kiire tarne tõttu. Oleme alati avatud erilahenduste tegemisele ning samuti nõus sinu ideid realiseerima.

Lisaks tutvu meie tehtud töödega, mis annab hea ülevaate meie siiani valminud projektidest. Ehk annavad need sulle inspiratsiooni nii kujunduse osas kui ka ideid teiste trükiste kasutamiseks.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle sobiva lahenduse.

Populaarsed lahendused

Roll-up stend

Roll-up stend LED-valgustusega

Kahepoolne roll-up stend