Visiitkaardid

Visiitkaardid on klassikaline viis kellegagi kohtudes oma kontaktinformatsiooni andmiseks. Samas on see võimalus ka jätta endast hea mulje, milleks hästi teostatud ning meeldejääv visiitkaart abiks on.

Visiitkaarte tehakse mitmes erinevas suuruses. Eestis on levinuim kahtlemata 90 x 50 mm formaat, samas mujal lähiriikides võib kohata neid ka 90 x 55 mm või 85 x 55 mm mõõdus. Soovi korral võib muidugi visiitkaardi teha hoopis isemõõtu ja omalaadse kujuga. See võib olla palju meeldejäävam, kuid visiitkaardihoidjatesse sellised kaardid ei pruugi mahtuda.

Klassikaline soodne visiitkaart on trükitud paksemale paberile või veidi jäigemale kartongile. Samas kasutatakse ka mitmesuguseid materjale, mis oma tooni või pinnaviimistlusega eksklusiivsema mulje jätavad. Pinnale kaitse ning veidi erilisema välimuse võib anda ka lamineerimine. Laminaate on mitmeid — läikiv, matt ja pehme pinnaga soft-touch.

Erinevad järeltöötluse võimalused võivad visiitkaardi muidugi veelgi omanäolisemaks muuta. Näiteks mustale (või mõnes muus värvis) paksule värvilisele paberile saab trükkida valge teksti ning logod või muud detailid teha hõbedase või kuldse fooliumtrükiga või kasutada hoopis läikivat kohtlakki. Samuti on võimalik erineva värvi ning paksusega materjalid omavahel kokku liimida ning sel moel eriti meeldejääv (ja paksem) visiitkaart luua.

Populaarsed lahendused

Visiitkaart

Ümardatud nurkadega visiitkaart

Visiitkaardid karbis

Mitmekihiline visiitkaart