Karbid

Kastid

Pakendid

Karbid, kastid, pakendid — kui sul on olemas füüsiline toode, siis ilmselt on sul vaja see ka kuhugi pakendada. Olgu eesmärgiks selle võimalikult ohutu transportimine punktist A punkti B, esemete organiseerimiseks saada vajalikud hoiustamise kastid või hoopis luua eriti apetiitne ja kliendi jaoks ligitõmbav müügipakend, mis toodet riiulil konkurentide omast eristab ning püüab kliendi tähelepanu. Selleks võib olla näiteks kinkekarp veinipudelile, isuäratava disainiga karbid kommidele, neli- või kuuspakk õllepudelitele, kaanega kastid mugavaks hoiustamiseks, poelettidele sangaga või riputusauguga karp toote jaoks, loosikast loosimängude jaoks või mõni muu pakend.

Leia endale sobiv pakend, karp või kast

Pakendid saame valmistada lainepapist, kartongist või papist ning trükkida kliendi soovitud kujunduse sinna peale. Trükkimise puhul eelistatakse otse trükkimiseks pigem  kartongi ning lainepapi puhul trükitakse soovitud kujundus õhemale paberile, mis omakorda liimitakse laine- või köitepapile.

Nii karbid, pakendid kui kastid on olemas erinevates suurustes ning lisaks sellele saame pakendi lamineerida, sellele paigaldada läbipaistva akna, teha peale fooliumtrüki, siiditrüki, kohtlaki ja lahendada muudki sinu nõudlikumad trükiga seotud soovid ning vajadused. Sinu ülesandeks jääb aga võtta ühendust oma kujundajaga, tutvuda meie trükifailide ettevalmistamise infoga ning saata meile pakendile minev kujundus. Kui Sul veel kujundajat parasjagu võtta ei ole, oleme vastutulelikud ning aitame Sind ka kujunduse osas.

Meie võimaluste hulka kuulub samuti tehnilise kontseptsiooni välja töötamine vastavalt tellija soovidele. Loomulikult valmistame ka prototüübi, et tagada välja töötatud lahenduse sobivus. Enamasti on see ilma trükita üksik näidis plaanitavast tootest, mis annab hea ülevaate sellest, milline võiks toode reaalsuses välja näha. Nii saad valida endale meelepärase ja kindla karbi, millel on sinu enda valitud pakendidisain, mis vastavalt eesmärgile püüab kliendi pilku või muudab lihtsalt esemete transportimise või hoiustamise kergemaks ja mugavamaks.

Miks usaldada Lemon Printi?

Lemon Print valmistab karpe, kaste ja pakendeid kaasaegse ja mitmekülgse tehnoloogiaga, millega suudame pakkuda sulle suurepärast kvaliteeti. Tutvu lisaks  meie tehtud töödega, mis annab hea ülevaate meie siiani valmistatud toodetest või on lihtsalt sulle heaks inspiratsiooniks, millist karpi, pakendit või kasti endale valida. Samuti oleme sulle nende valimisel abiks ning kujundame koos sinuga sobiva hinna, seega võta meiega julgelt ühendust ning saada meile päring koos oma andmete ja sooviga.

Populaarsed lahendused

Pealt avatav karp sisuga

Otstest avatav karp

Eraldi kaanega karp

Lukustuva kaanega karp

Toidukarp

Kuuspakk

Plastikust aknaga karp

Sangaga pudelikarp

Riputusauguga karp

Menüü

Eelroad

VISIITKAART MATI LAMINAADI KASTMES

EELROOGADE KLASSIKA JA SUUREPÄRANE EINE ALUSTAJA; GURMAANIDELE SAAME SERVEERIDA KA
ERILISES PEHME LAMINAADI KASTMES JA SOOVIL MUUDE LISANDITEGA

MAITSEKAST PABERIST FLAIERIVAAGEN

SERVEERITAKSE KIIRELT JA SOBIB SUUREMALE SELTSKONNALE

HÕRGU OREOOLIGA PLAKAT

TÄHELEPANUPÜÜDEV JA SILMAPAISTEV ROOG

Pearoad

KLEEBISETIKETT A LA RULL

KLIENDI SOOVIL KA ILMA RULLITA; SERVEERITAKSE VÕRGUGA VÕI ILMA

PAKEND MAITSVAST KARTONGIST VÕI PAPIST

HEA KÕHUTÄIDE GARANTEERITUD! VIIMISTLETUD ERITI MATSUVA STANTSIGA VÕI
KERGEMA KÕHUTÄIE JAOKS LÕIGATUD LÕIKURIGA

KLASSIKALISELT KÜPSETATUD BROŠÜÜR

KLIENTIDE LEMMIK LÄBI AEGADE! IGALE MAITSELE SOBILIK JA ALATI VÄGA TOITEV

Magustoidud

ERITI ÕHULINE POP-UP MATI VÕI LÄIKIVA LAMINAADIGLASUURIGA

HEA VALIK ROLL-UPI ARMASTAJATELE

VÜRTSIKAS JA VALLATU RIIULIRÄÄKIJA

PÕNEVATE MAIUSPALADE ARMASTAJATE LEMMIK

KANEELIHÕNGULINE KALENDER

AASTALÕPU PIDUROOGADE AASTA LÄBI SERVEERITAV AUKÜLALINE

LIPURIVI

PEAKOKK SOOVITAB! EKSOOTILISEMATE ROOGADE AUSTAJATELE