Pop-upid

Pop-upid või turvaväravareklaamid on suurepärased suuremate mõõtmetega reklaampinnad. Tegemist on ellipsikujuliste kokkuvolditavate torudega, mille mõlemal küljel on sama või erinev trükk.

Turvaväravareklaame kasutatakse ümber poodides asuvate turvaväravate (sellest tulenevalt tuntakse neid ka nimede all turvaväravakate ja turvaväravaümbris).

Pop-upid on olemuselt sarnased, kuid sisse pannakse kummidega mehhanism, mis võimaldab pop-upi üles seadmist iseseisvalt. Kokku pakituna võtavad sellist tüüpi trükised võrdlemisi vähe ruumi ning suurema koguse transportimine ning hoiustamine on selle võrra lihtsam. Rääkimata väga kiirest ning lihtsast paigaldamisest.

Enamasti on sellised trükised valmistatud kartongist ning kaetud mati või läikiva laminaadiga. Pakitakse ühekaupa kilesse või vajadusel kartongist ümbrikusse.

Mis vahe on pop-upil ja turvaväravareklaamil?

Turvaväravareklaame kasutatakse erinevates poodides asuvate turvaväravate ümber. Sellest tulenevalt tuntakse neid ka nimede all turvaväravakate ja turvaväravaümbris. Turvaväravatest mööduvad kõik poekülastajad, mistõttu ei jää reklaam kindlasti märkamatuks.

Pop-upid on olemuselt sarnased roll-up reklaamidega, kuid need on pigem roll-upi suurepäraseks alternatiiviks – nad on eristuvad ja ellipsikujulised. Sisse pannakse kummidega mehhanism, mis võimaldab pop-upi üles seadmist iseseisvalt. Kokku pakituna võtavad sellist tüüpi trükised võrdlemisi vähe ruumi ning suurema koguse transportimine ning hoiustamine on selle võrra lihtsam, rääkimata väga kiirest ning lihtsast paigaldamisest.

Toodetele trükitakse peale sinu või sinu kujundaja kujundatud disain. Selleks, et kujundada sobiv reklaampinna kujundus, mis vastab pop-up või turvavärava reklaami mõõtudega, tutvu meie nõuetega.

Enamasti on sellised trükised valmistatud kartongist. Lisaks on kartong kaetud mati või läikiva laminaadiga, mis annab reklaamile kena efekti, pakub oluliselt kaitsed ning lisab vastupidavust. Trükised pakitakse ühekaupa kilesse või vajadusel kartongist ümbrikusse. Neid on kerge kokku pakkida, mis teeb ka nende transpordi kergeks ja mugavaks.

Reklaamide trükkimisel kasutatakse tänapäevast tehnoloogiat –  kvaliteetset ofset-trükki või võimalusterohket digitrükki.

Miks usaldada Lemon Printi?

Lemon Print pakub kaasaegseid ja mitmekülgseid lahendusi sinule ja sinu ettevõttele. Oleme võitnud trükitehnoloogia vallas klientide usalduse oma kvaliteetse toodangu, hea klienditeenindusega ja paindlike ostu- ja maksetingimuste tõttu. Tutvu ka meie tehtud töödega, mis annab hea ülevaate meie siiani koostatud trükistest ning on ehk inspiratsiooniks või abiks ka sulle sobiva lahenduse leidmiseks.

Aitame sinuga koos valida välja sobiva pop-up ja turvavärava reklaami koos suurepärase hinnaga. Võta julgelt ühendust ja saada meile päring oma mure või sooviga.

Populaarsed lahendused

Pop-up (üles pandud)

Pop-up (volditud)

Pop-up (erikujuline)

Turvaväravareklaam